Modernizowane drony        Dron-oferta

  Pewnie wielu ludzi się teraz zastanawia, po co komu takie podrasowane drony ?.
  Z technicznego punktu widzenia to raczej nie ma większego sensu, gdyż zamiast kupować drona za pięć tysięcy z jakimś tam ekstremalnym parametrem, można bez żadnego problemu zakupić zawsze o lepszym parametrze za dziesięć tysięcy i po problemie.
  Ale czasem bywa nam potrzebny dron z jakimś jednym bardzo ważnym i krytycznym parametrem, gdy reszta pozostałych danych technicznym dla nas ma praktycznie drugorzędną a nawet trzeciorzędną wartość.

  Przykład.
  Chcemy zorganizować przetransportowywanie jakichś super tajnych przesyłek z jednego krańca miasta na drugi w maksymalnie krótkim czasie i najważniejsze, poufnie i bezpiecznie.
  Kupujemy drona za 5000zł, który może unosić się nawet i pół godziny ale zasięg jego sterowania to 300m i co robimy z tym problemem ?.

  Są dwie opcje.
  Jedna opcja, to kupujemy drona za 20000zł i problem techniczny rozwiązujemy.
  A druga to taka, że zwiększamy temu pierwszemu zasięg łącza sterownik-dron do dziesięciu kilometrów i też problem mamy rozwiązany.Szukam konstruktora
do modernizowania dronów.
 Jeżeli wiesz [ znasz możliwości techniczne i fizyczne ] jak
- zwiększyć w dużym stopniu zasięg dronów nie zwiększając mocy silników ani pojemności akumulatorów
- zwiększyć zasięg sterowania dronem dla przykładu z 200m do 2km i dużo więcej
- jak uodpornić go na zakłócenie z ziemi jego zdalnych systemów sterowania
- jak zmienić w nim aerodynamikę i awionikę, by po wyczerpaniu się akumulatorów dron nie spadał jak kamień, lecz mógł bezpiecznie wylądować.
- jak z pomocą drona jako retransmitera zapewnić super tajną [ bez możliwości zlokalizowania nadającego ] łączność kaskady PMR-GSM
To zapraszam do kontaktu i wstępnej rozmowy. Uruchomienie firmy już w tym roku.
alfa@rubikon.pl
 Jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, proszę nie pisać do mnie maili, że tego względnie prostymi trikami i małymi nakładami finansowymi nie da się zrobić.
 Odpowiem od razu, da się to zrobić, tylko szukam różnych rozwiązań technicznych tego samego problemu.
Zbigniew Alama