Psychoanalityka w cyberprzestrzeni                                                                 

    Szpiegostwo wnętrza świadomości ludzkiej

     Taki WYNALAZEK współczesnej myśli intelektualnej za sto miliardów dolarów, jak słynny Facebook w praktyce nie ma ani żadnej wartości praktycznej, ani naukowej, ani biznesowej ani nawet jako płaszczyzna towarzyska.

     Mówiąc w skrócie i trochę mniej dyplomatycznie nadaje się dosłownie do duuuupy. 

     Wygląda na to, że to COŚ zostało zmajstrowane przez idiotów dla super idiotów i dokładnie wszystko zostało spieprzone. Cała idea topograficzna jest bez sensu, ergonomiczność jest bez sensu, takie opcje jak szukanie, ustawienia i uprawnienia są też całkowicie na głowie postawione ale najważniejsze w tym COŚ jest absolutna izolacja od świata zewnętrznego.

     Ale jako narzędzie szpiegowskie już raczej ma względnie dobre zastosowanie, natomiast jako narzędzie badawcze do analizowania nie tylko świadomości ale nawet i podświadomości ludzkiej nadaje się już raczej perfekcyjnie.

     Pewnie wielu ludzi teraz powie, że są już od dawna opracowane najprzeróżniejsze metody badań psychologicznych jak i psychiatrycznych, więc można sięgać nimi do wnętrza mózgu królika badanego i nie potrzeba zatrudniać do tego armii informatyków.

     Problem w tym, że ta niby prawda jest absolutną nieprawdą i wcale nie zastępuje badań nazwijmy to prozaicznie z UKRYCIA.

     Inaczej takie medium reaguje i zachowuje się, kiedy ma przed sobą jakiegoś tam cwaniaka-przygłupa [ on sam siebie nazywa psychologiem czy psychiatrą ] a całkiem inaczej kiedy to medium [ nasz badany królik doświadczalny] nie ma przed oczami nikogo i jest w stu procentach przekonany, że wszystko to co robi, pisze i dyskutuje ze zdalnym rozmówcą jest dla jego osoby ABSOLUTNIE bezpieczne i anonimowe.

     Tak więc mając tą UROJONĄ świadomość, że nikt jemu nie patrzy w oczy może robić i wypowiadać takie myśli na które przy drugiej osobie będąc sam na sam z nią nigdy w życiu by się nie odważył.

     I to jest ta właśnie GIGANTYCZNA zaleta CYBERANALITYYKI !!!, której nigdy nic nie zastapi.

Tak więc dla naszego MEDIUM można bez żadnego problemu określić

# jego światopogląd polityczny
# jego religijność i nie ważne czy jest to chrześcijaństwo czy islamizm i pochodne
# jego poziom intelektualny z niewiarygodnie dużą dokładnością
# rodzaj jego wiedzy, czy jest to wiedza techniczna czy humanistyczna
# jego cechy wewnętrznej osobowości takie jak- współczucie, pogarda, nienawiść do ludzi itd. itd

     Tak więc co mamy ciekawego z tym FB wynalazkiem ?.
     Można powiedzieć dowcipnie, że każdy kto posiada konto na Facebooku posiada super szpiega pod własnym łóżkiem a nawet we własnej głowie.
     Patrząc bardzo poważnie i realnie na problem to, to narzędzie jest naprawdę wyjątkowo wredne pod każdym względem bez względu czy korzysta z niego NSA, CIA, KGB, UB, czy nasz kolega z pracy ze szkoły czy nawet współmałżonek.

     Teraz należy postawić fundamentalne pytanie ..

# czy, przed tak przeprowadzanym zdalnym badaniem osobowości nasze 
MEDIUM 
jest w stanie je celowo zafałszować lub nawet ukryć się przed nim ?. #

     Jeżeli jest to tzw. Zwykły Zjadacz Chleba, to szanse na tego typu powodzenie są znikome, mimo że nawet będzie próbował to robić.  
     Dlaczego tak będzie to napiszę w innym miejscu i w innym kontekście tematycznym, gdyż ta wiedza raczej nie powinna być publicznie dostępna dla każdego.

     Pytanie drugie też z priorytetem – bardzo istotne ..

# czy nasze MEDIUM może wiedzieć lub widzieć te nasze zdalne działania analityczne ?. #

     W tym przypadku o ile znamy się na tym co robimy to szanse są zerowe, ale gdy nie posiadamy dostatecznej wiedzy informatycznej odnośnie tych technik to prawdopodobieństwo że wywiniemy jakiś bardzo głupi numer jest też bardzo duże.
     Dlatego lepiej jest przez kilka miesięcy popatrzeć jak działa Internet jak działają strony WWW i jak pracuje sławetny Facebook.

Tekst wkrótce będzie dopisany .....

--------------------------------------------------------------------------------------------

Terroryzm z drugiej strony lustra -
terroryzm inaczej
.